Wydarzenia kulturalne NOK 2010

Spotkanie przedwigilijne w Narwi17 grudnia 2010 roku odbyło się w Narwi spotkanie przedwigilijne, które jak co roku jest organizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury przed świętami Bożego Narodzenia.

Występ Teatru Dramatycznego z Grodna4 grudnia 2010 roku wystąpił w Narwi Teatr Dramatyczny, który zaprezentował publiczności sztukę „Biełaruskaja Kamedyja”.

Recital piosenek "Piwnicy pod Baranami"27 listopada 2010 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury w Narwi odbył się nostalgiczny wieczór z pięknymi piosenkami krakowskiego kabaretu „Piwnica pod Baranami”.

Koncert rosyjskiego zespołu Sretenie22 listopada 2010 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury w Narwi odbył się koncert rosyjskiego, kameralnego, męskiego zespołu wokalnego „Sretenie”.

Obchody Święta Niepodległości w Narwi11 listopada 2010 roku odbyły się w Narwi obchody 92 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, przygotowane przez Narwiański Ośrodek Kultury oraz Parafię Rzymskokatolicką w Narwi.

Wieczornica w Krzywcu16 października 2010 w Diecezjalnym Ośrodku Kultury Prawosławnej „Światłość" w Krzywcu odbyła się uroczysta wieczornica podsumowująca dwa projekty realizowane przez chór Ramonka z Łosinki.

Festyn białoruski w Trześciance10 października 2010 roku odbył się w Trześciance Białoruski Festyn Ludowy pod hasłem „I tut żywuć ludzi”.

Dożynki Gminne i XX-lecie Samorządu5 września 2010 roku odbyły się w Narwi uroczyste obchody święta plonów – Dożynki Gminne, połączone z XX-leciem Samorządu Terytorialnego.

Festyn w Skaryszewie13 sierpnia 2010 roku w Regionalnej Izbie Białoruskiej w Skaryszewie odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. „Wyszywanka i koronka” oraz wiejska zabawa ludowa.

XV-lecie chóru Ramonka7 sierpnia 2010 roku był szczególnym dniem dla wsi Łosinka i jej mieszkańców, gdyż tego dnia chór Ramonka hucznie obchodził XV-lecie swojej działalności artystycznej.

XI Dni NarwiW dniach 23 i 24 lipca 2010 roku odbyła się największa tegoroczna impreza kulturalna Gminy Narew – XI Dni Narwi.

Warsztaty muzyczne w ŁosinceChór Ramonka od 1 czerwca do 30 września 2010 roku realizuje swój pierwszy projekt w ramach programu „Działaj Lokalnie VII” pt. „Muzyka przyczynkiem integracji pokoleń w parafii Łosinka”.

Wieczór żydowski w ośrodku kultury19 czerwca 2010 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyło się kolejne spotkanie przybliżające kulturę różnych narodów. Tego wieczoru Teatr Pozytyw zaprezentował publiczności kulturę żydowską.

Dzień Mamy i Dzień TatyW dniu 27 maja 2010 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury w Narwi odbyła się bardzo miła uroczystość z okazji Dnia Mamy oraz Dnia Taty.

Konkurs recytatorski dla przedszkolaków25 maja 2010 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury w Narwi odbył się gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków pt. „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”.

Spotkanie seniorów w Narwi21 maja 2010 roku w remizie strażackiej w Narwi odbyło się spotkanie seniorów z Gminy Narew oraz zaproszonych seniorów z Hajnówki.

Wieczornica w Tyniewiczach Dużych15 maja 2010 roku w świetlicy wiejskiej w Tyniewiczach Dużych odbyła się kolejna wieczornica z cyklu „Żywie jaszcze tradycyja”, zorganizowana przez Narwiański Ośrodek Kultury.

Koncert muzyki cerkiewnej w NarwiW dniu 14 maja 2010 roku w ramach Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej 2010 w remizie strażackiej w Narwi odbył się koncert muzyki cerkiewnej.

Gminny konkurs recytatorski19 marca 2010 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyły się gminne eliminacje do XXIII Małego Konkursu Recytatorskiego "Baje, bajki, bajeczki".

Turniej piłki siatkowej w NarwiW dniach 27 i 28 lutego 2010 roku w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Narwi odbyła się II edycja turnieju piłki siatkowej o Puchar Dyrektora Narwiańskiego Ośrodka Kultury.