21 maja 2010 roku w remizie strażackiej w Narwi odbyło się spotkanie seniorów z Gminy Narew oraz zaproszonych seniorów z Hajnówki. Goście z Hajnówki przybyli do Narwi na zaproszenie seniorów z naszej gminy, a spotkanie zostało zorganizowane przez seniorów z Narwi przy współpracy z Narwiańskim Ośrodkiem Kultury.

Spotkanie seniorów w Narwi 

Na wstępie wszystkich przybyłych gości powitała dyrektor Narwiańskiego Ośrodka Kultury Tamara Juszkiewicz.Następnie głos zabrali przedstawiciele seniorów – Szymon Gołowaczyk reprezentujący seniorów z Gminy Narew oraz Mikołaj Czykwin z Hajnówki. Powitali oni serdecznie wszystkich zebranych oraz przekazali podziękowania za organizację imprezy oraz dotychczasową współpracę na ręce dyrektora NOK. Pamiątkowe dyplomy uznania otrzymali też najaktywniejsi seniorzy z naszej gminy.

Spotkanie seniorów w Narwi 

Następnie rozpoczęła się wspólna biesiada oraz zabawa taneczna, która trwała do późnego wieczora. Seniorom przygrywały do tańca zespoły Be Happy oraz Narva z Gminy Narew.

Spotkanie seniorów w Narwi 

GALERIA ZDJĘĆ