Ogłoszenia

narew herb

Dzisiaj, 12 czerwca o godz. 12.00 w całym kraju zabrzmią syreny pojazdów Policji i Straży Pożarnej na znak czci dla żołnierza 🖤śp. Mateusza Sitka🖤, który został śmiertelnie ugodzony nożem na polsko-białoruskiej granicy. Ten symboliczny gest będzie wyrazem solidarności wszystkich służb mundurowych dbających o bezpieczeństwo polskich obywateli. 

narew herb

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, Urząd Gminy w Narwi uprzejmie informuje o możliwości skorzystania z nieodpłatnych porad prawnych w KAŻDY CZWARTEK w godz. 9:00 - :10:00 w pok. nr 13.

narew herb

Województwo Podlaskie, Mazowieckie i Warmińsko-Mazurskie połączyły siły, by wspólnie przygotować duże i wyczekiwane przedsięwzięcie turystyczne w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Polskie Wschodniej 2021-2027. Mowa tu o szlaku kajakowym Pisa-Narew, który prowadzić ma przez niezwykle cenny przyrodniczo tereny 3 województw: Narwiański Park Narodowy, Łomżyński Park Krajobrazowy, Puszczę Piską i Czartoryskie Jałowce. 

narew herb

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku od ponad 30 lat aktywnie działa na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców województwa podlaskiego. W ostatnich latach nastąpił wzrost liczby inicjatyw służących ochronie środowiska, a programy wsparcia realizowane i współfinansowane przez WFOŚiGW w Białymstoku możemy podzielić na dwie grupy: te, które są skierowane do osób fizycznych oraz te, które są skierowane m.in. do jednostek samorządu terytorialnego, państwowych jednostek budżetowych, fundacji, stowarzyszeń, przedsiębiorców i osób prawnych.

narew herb

Biuro Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Chorób Infekcyjnych zachęca do poszerzania świadomości społeczeństwa na temat szczepień przeciw HPV i skorzystania z oferty, zabezpieczenia swoich najbliższych.

narew herb

Przedszkole - otwarte przez cały lipiec.

narew herb

Gmina Narew wszczęła postępowanie o udzielenie zamówienia pn. Przebudowa dróg gminnych w Gminie Narew: Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Narew oraz drogi gminnej nr 107151B w miejscowości Cimochy.

narew herb

Główny Urząd Statystyczny od 1 do 28 czerwca 2024 r. przeprowadzi na terenie całej Polski badanie statystyczne z zakresu rolnictwa: Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S). Otrzymane wyniki posłużą do kształtowania polityki rolnej i żywnościowej kraju.

narew herb ytTransmisja sesji Rady Gminy Narew IX kadencji.

narew herb

i uczestniczyć w jedynej w swoim rodzaju fotograficznej i motoryzacyjnej imprezie retro!

narew herb

To będzie już 16 edycja białoruskich festynów z cyklu "I TAM ŻYWUĆ LUDZI" organizowanych przez Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce w partnerstwie z okolicznymi gminami i domami kultury. Przez ostatnie 15 lat Muzeum zorganizowało już ponad 90 takich festynów. Mieszkańcy ponad dziewięćdziesięciu małych miejscowości Podlasia mieli swoje święto z żywą białoruską muzyką, śpiewami i tańcami. Festyny odbywają się bowiem w najmniejszych i coraz bardziej wyludniających się wsiach i miasteczkach Białostocczyzny...

narew herb

Wojsko Polskie zaprasza młodych ochotników do spędzenia części swoich wakacji na dobrowolnym, darmowym i ochotniczym szkoleniu wojskowym pod hasłem „Wakacje z wojskiem". Zaplanowano 3 turnusy szkoleń w całej Polsce. Pierwszy startuje już 10 czerwca. Można wybrać dowolne miejsce i termin. 6000 zł za każdy pełny miesiąc.