W dniu 27 maja 2010 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury w Narwi odbyła się bardzo miła uroczystość z okazji Dnia Mamy oraz Dnia Taty. Podczas spotkania przybyli rodzice mogli obejrzeć występy swoich pociech, które recytowały wiersze, przedstawiały zabawne scenki oraz śpiewały piosenki.

Dzień Mamy i Dzień Taty 

Występy dzieci zostały zaaranżowane w formie programu telewizyjnego pod hasłem „Kawa z cukrem czy ze słodzikiem”. Prowadzący zabawnie zapowiadali kolejne punkty programu oraz zadawali publiczności pytania.

Dzień Mamy i Dzień Taty 

Jako pierwsi wystąpili najmłodsi uczniowie z zerówki, którzy zaprezentowali program słowno – muzyczny przygotowany przez ich opiekunkę panią Marię Iwaniuk.

Dzień Mamy i Dzień Taty 

Dzieci z zerówki przedstawiły też dwie krótkie scenki białoruskie, przygotowane przez nauczyciela języka białoruskiego Ninę Abramiuk.

Dzień Mamy i Dzień Taty 

Przed publicznością wystąpił następnie dziecięcy Kabaret Powaga, działający w ramach świetlicy środowiskowej Promyk, która funkcjonuje przy NOK i jest prowadzona przez panią Irenę Charkiewicz. Dzieci zaprezentowały humorystyczne scenki: Plastry odchudzające, Wagarowicz, Zupka chińska oraz Nie ma problemu, którymi do łez rozbawiły wszystkich zebranych.

Dzień Mamy i Dzień Taty 

Przybyli goście mogli też posłuchać występu zespołu Mandarynki, który wykonał kilka pięknych i melodyjnych piosenek z repertuaru Eleni. Na zakończenie głos zabrała dyrektor Narwiańskiego Ośrodka Kultury Tamara Juszkiewicz, która jeszcze raz złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim mamom i tatom. Podziękowała ona również wszystkim osobom zaangażowanym w działalność ośrodka kultury w Narwi. Podziękowania oraz słodkie upominki dla dzieci przekazała również pani Alicja Szyszkiewicz.

Dzień Mamy i Dzień Taty 

Dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne laurki zrobione w ramach zajęć świetlicy środowiskowej Promyk, zaś dyrektor NOK zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek.

GALERIA ZDJĘĆ