4 grudnia 2010 roku na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Narwi wystąpił białoruski Teatr Dramatyczny z Grodna. Teatr zaprezentował publiczności sztukę „Biełaruskaja Kamedyja” na podstawie Kamedyi Kajetana Maraszeuskaha oraz Ptuszki szczascia Franciszka Aljachnowicza.

Występ Teatru Dramatycznego z Grodna 

Przybyłych gości powitali i zaprosili na występ Mikołaj Buszko – dyrektor Fundacji „Muzyka Cerkiewna” w Hajnówce oraz dyrektor Narwiańskiego Ośrodka Kultury Tamara Juszkiewicz.

Występ Teatru Dramatycznego z Grodna 

Zaprezentowana narwiańskiej publiczności sztuka jest komedią, która opowiada zabawną  i humorystyczną historię pewnego gospodarza, jego żony, Żyda Dawida oraz czorta. Przybyli mieszkańcy z dużym zainteresowaniem obejrzeli ten interesujący spektakl, nagradzając artystów gromkimi brawami.

Występ Teatru Dramatycznego z Grodna 

Występ Teatru Dramatycznego z Grodna w Narwi był możliwy dzięki współpracy Narwiańskiego Ośrodka Kultury z Fundacją „Muzyka Cerkiewna” w Hajnówce.

GALERIA ZDJĘĆ