Inne ciekawe wydarzenia 2010

Stulatek z Trześcianki5 listopada 2010 roku odbyła się bardzo sympatyczna uroczystość złożenia życzeń Panu Michałowi Pawluczuk z Trześcianki, który ukończył 100 lat życia.

Złote Gody w Gminie Narew5 listopada 2010 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew odbyła się bardzo miła uroczystość wręczenia odznaczeń za długoletnie pożycie małżeńskie – Złote Gody.

Zlot młodych specjalistów na BiałorusiW dniach 24-26 września 2010 roku przedstawiciele Gminy Narew już po raz drugi wzięli udział w Zlocie Młodych Specjalistów Województwa Brzeskiego Republiki Białoruś i Gminy Narew.

Rozstrzygnięcie konkursu posesji31 sierpnia 2010 roku podczas XXXIV sesji Rady Gminy Narew ogłoszone zostały wyniki VI edycji gminnego konkursu na najestetyczniej urządzoną posesję, zagrodę i wieś.

Album na XX-lecie samorząduZwiązek Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego wydał publikację książkową pt. "Nasze małe Ojczyzny - XX lat samorządności w województwie podlaskim".

Pronar mistrzem Podlaskiej Agroligi7 lipca 2010 roku w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się podsumowanie konkursu Podlaska Agroliga 2010. W kategorii firm agrobiznesu zwyciężyła firma Pronar z Narwi.

Konkurs Samorząd Przyjazny Biznesowi29 kwietnia 2010 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego obyła się konferencja, podczas której uhonorowano laureatów Konkursu Samorząd Przyjazny Biznesowi.

Wizyta uczniów w urzędzie gminy28 kwietnia 2010 roku Urząd Gminy Narew odwiedzili uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Narwi.

wstazka zalobaPozostajemy bezradni wobec kolejnego strasznego nieszczęścia dla naszego Narodu Polskiego. Łączymy się w modlitwie i głębokim żalu z Tymi, którzy dla zachowania w pamięci potomnych tragicznych losów naszych przodków i oddania należnej im czci, złożyli największą ofiarę - własne życie.

Samorząd Gminy Narew

Prezentacja książki o parafii w Łosince7 lutego 2010roku w Diecezjalnym Centrum Kultury Prawosławnej „Światłość” w Krzywcu odbyła się prezentacja książki pt. "Łosinka. Parafia na skraju Puszczy Ladzkiej".

Zasłużony dla Powiatu HajnowskiegoDnia 29 stycznia 2010 roku w firmie Pronar w Narwi odbyła się uroczystość nadania medali "Zasłużony dla Powiatu Hajnowskiego".