7 lipca 2010 roku w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku odbyło się podsumowanie konkursu Podlaska Agroliga 2010. Podczas uroczystości nagrodzeni zostali najlepsi rolnicy oraz najlepsze firmy agrobiznesu.

Pronar mistrzem Podlaskiej Agroligi 

Uroczystość otworzył Dyrektor Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie Mariusz Cylwik. W spotkaniu uczestniczyli min. Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Mieczysław K. Baszko, Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich Ewa Kulikowska, Przewodniczący Rady Społecznej Doradztwa Rolniczego w Szepietowie Mirosław Surowiec, pracownicy PODR w Szepietowie oraz samorządowcy. Gminę Narew reprezentował Wójt Jakub Sadowski.

Pronar mistrzem Podlaskiej Agroligi 

Wicewojewoda Podlaski Wojciech Dzierzgowski wręczył pamiątkowe statuetki najlepszym rolnikom oraz firmom oraz przekazał listy gratulacyjne wszystkim wyróżnionym uczestnikom. W kategorii firm agrobiznesu zwyciężyła firma Pronar Sp. z o.o. z Narwi. Natomiast w kategorii rolników nagrodzona została rodzina Kraszewskich ze wsi Dąbrowa Łazy w gminie Szepietowo.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Zdjęcia pochodzą ze strony internetowej
Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku