5 listopada 2010 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew odbyła się bardzo miła uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie – Złote Gody. W tym roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przyznał odznaczenia 12 parom małżeńskim zamieszkałym w Gminie Narew.

Złote Gody w Gminie Narew

Uroczystość otworzył Wójt Gminy Narew Jakub Sadowski, który złożył przybyłym parom najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz długich lat życia. Następnie Wójt oraz Przewodniczący Rady Gminy Narew Eugeniusz Dudzicz dokonali wręczenia odznaczeń, zaś pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego w Narwi przekazali kwiaty.

Złote Gody w Gminie Narew

Medalami za 50-letnie pożycie małżeńskie w 2010 roku odznaczeni zostali:

 • Nina i Bazyli Michalczuk (Białki)
 • Wacława i Jan Łęczyccy (Cimochy)
 • Luba i Mikołaj Dmitruk-Łapińscy (Koweła)
 • Maria i Bazyli Lewczuk (Koźliki)
 • Helena i Witalis Piekarscy (Narew)
 • Maria i Walenty Kotowicz (Narew)
 • Janina i Marian Drewnowscy (Ogrodniki)
 • Anna i Jan Filipiuk (Puchły)
 • Luba i Jan Chomaniuk (Przybudki)
 • Olga i Bazyli Pietruczuk (Soce)
 • Nadzieja i Andrzej Lewczuk (Tyniewicze Duże)
 • Olga i Witalis Chodakowscy (Narew)

 

GALERIA ZDJĘĆ