Ogłoszenia Urzędu Gminy Narew

narew herb

Dzisiaj, 12 czerwca o godz. 12.00 w całym kraju zabrzmią syreny pojazdów Policji i Straży Pożarnej na znak czci dla żołnierza 🖤śp. Mateusza Sitka🖤, który został śmiertelnie ugodzony nożem na polsko-białoruskiej granicy. Ten symboliczny gest będzie wyrazem solidarności wszystkich służb mundurowych dbających o bezpieczeństwo polskich obywateli. 

narew herb

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, Urząd Gminy w Narwi uprzejmie informuje o możliwości skorzystania z nieodpłatnych porad prawnych w KAŻDY CZWARTEK w godz. 9:00 - :10:00 w pok. nr 13.

narew herb

Województwo Podlaskie, Mazowieckie i Warmińsko-Mazurskie połączyły siły, by wspólnie przygotować duże i wyczekiwane przedsięwzięcie turystyczne w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Polskie Wschodniej 2021-2027. Mowa tu o szlaku kajakowym Pisa-Narew, który prowadzić ma przez niezwykle cenny przyrodniczo tereny 3 województw: Narwiański Park Narodowy, Łomżyński Park Krajobrazowy, Puszczę Piską i Czartoryskie Jałowce. 

narew herb

Przedszkole - otwarte przez cały lipiec.

narew herb

Gmina Narew wszczęła postępowanie o udzielenie zamówienia pn. Przebudowa dróg gminnych w Gminie Narew: Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Narew oraz drogi gminnej nr 107151B w miejscowości Cimochy.

narew herb

Główny Urząd Statystyczny od 1 do 28 czerwca 2024 r. przeprowadzi na terenie całej Polski badanie statystyczne z zakresu rolnictwa: Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S). Otrzymane wyniki posłużą do kształtowania polityki rolnej i żywnościowej kraju.

narew herb

przeprowadzonych w dniu 7 maja 2024 r.w siedzibie Urzędu Gminy w Narwi

narew herb ytTransmisja sesji Rady Gminy Narew IX kadencji.

narew herb

W okresie od 22 kwietnia do 28 czerwca 2024 roku realizowane jest Europejskie badanie warunków życia ludności (EU-SILC).

narew herb

ustnego nieograniczonego przeprowadzonego w dniu 04 kwietnia 2024 r.w siedzibie Urzędu Gminy w Narwi