Wydarzenia kulturalne NOK 2006

Spotkanie z Kolędą w NarwiW dniu 17 grudnia 2006 roku w Remizie Strażackiej w Narwi odbył się wieczór kolęd pod hasłem "Spotkanie z kolędą", przygotowany przez Narwiański Ośrodek Kultury.

Koncerty RamonkiW dniach 18 i 19 listopada 2006 roku chór Ramonka parafii prawosławnej pw. Św. Apostoła Jakuba w Łosince, działający przy Narwiańskim Ośrodku Kultury, wystąpił z koncertami w trzech dużych miastach: w Warszawie, w Łowiczu oraz w Łodzi.

X-lecie Chóru Ramonka9 września 2006 roku chór Ramonka parafii prawosławnej w Łosince uroczyście obchodził swoje święto X-lecia istnienia i działalności artystycznej.

Spotkania folklorystyczne w PuchłachW dniu 30 lipca 2006 roku w Puchłach w przepięknie położonym miejscu nad rzeką Narew odbyła się kolejna impreza plenerowa pod hasłem II SPOTKANIA FOLKLORYSTYCZNE W PUCHŁACH, której organizatorem był Narwiański Ośrodek Kultury.

Zabawa odpustowa w NarwiW dniu 23 lipca 2006 roku w amfiteatrze przy stadionie w Narwi odbyła się zabawa odpustowa dla młodzieży z Narwi i okolic z okazji święta parafialnego Św. Antoniego.

VII Dni Narwi 2006Dnia 8 lipca 2006 roku nad rzeką Narew odbyły się VII Dni Narwi 2006 zorganizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury we współpracy ze Stowarzyszeniem Dziedzictwo Podlasia.

Podsumowanie sezonu sportowego LZS9 czerwca 2006 roku na stadionie sportowym w Narwi odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu sportowego LZS oraz wręczenie pucharów i medali najlepszym młodym sportowcom ze szkół podstawowych i gimnazjów.

Święto Kultury Białoruskiej w NarwiW niedzielę 4 czerwca 2006 roku w amfiteatrze w Narwi odbył się festyn ludowy pod hasłem "Święto Kultury Białoruskiej" organizowany przez Narwiański Ośrodek Kultury.

Koncert pieśni chrześcijańskiej w Narwi18 maja 2006 roku w kościele rzymskokatolickim w Narwi odbył się po raz czwarty koncert pieśni chrześcijańskiej zorganizowany przez  Narwiański Ośrodek Kultury w Narwi.

Konkurs piosenki przedszkolakówW dniu 24 marca 2006 roku o Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyły się gminne eliminacje konkursu piosenki dla przedszkolaków pod hasłem "Tata, mama i ja".

Jesień i zima w kulturzeW okresie jesienno-zimowym 2005/2006 w życiu kulturalnym Gminy Narew miało miejsce wiele ciekawych wydarzeń.