9 czerwca 2006 roku na stadionie sportowym w Narwi odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu sportowego LZS oraz wręczenie pucharów i medali najlepszym młodym sportowcom ze szkół podstawowych i gimnazjów z gmin Białowieża, Dubiny, Narewka i Narew.

Podsumowanie sezonu sportowego LZSPodsumowanie sezonu sportowego LZS 

W trakcie uroczystości najmłodszych widzów z klas 0 - 3 bawił Teatr Małych Form z Krakowa, który dostarczył naszym milusińskim mnóstwa radości.

 Podsumowanie sezonu sportowego LZSPodsumowanie sezonu sportowego LZS

Starsi uczniowie uczestniczyli w pokazowych zawodach sportowych - piłki nożnej oraz siatkówki.

 Podsumowanie sezonu sportowego LZSPodsumowanie sezonu sportowego LZS

Bardzo interesującym punktem programu był występ młodzieżowej orkiestry dętej z gminnego ośrodka kultury w Liskowie (woj. wielkopolskie). W wykonaniu orkiestry widzowie usłyszeli wiele wspaniałych utworów oraz mogli podziwiać musztrę paradną.

Podsumowanie sezonu sportowego LZSPodsumowanie sezonu sportowego LZS 

Ukoronowaniem imprezy było nagrodzenie pucharami i medalami najlepszych uczniów - sportowców z gmin Białowieża, Dubiny, Narewka i Narew. Uczniowie Ci brali udział w wielu zawodach sportowych w trakcie całego roku szkolnego, zajmując na nich czołowe lokaty.

Podsumowanie sezonu sportowego LZSPodsumowanie sezonu sportowego LZS 

Nagrody wręczali min. przedstawiciele zrzeszenia podlaskiego LZS w osobach Jana Zalewskiego oraz Andrzeja Skiepko, Wójt Gminy Narew Jakub Sadowski, dyrektor NOK Andrzej Pleskowicz oraz dyrektorzy i nauczyciele wychowania fizycznego z poszczególnych szkół.

Podsumowanie sezonu sportowego LZSPodsumowanie sezonu sportowego LZS