W dniu 17 grudnia 2006 roku w Remizie Strażackiej w Narwi odbył się wieczór kolęd pod hasłem "Spotkanie z kolędą", przygotowany przez Narwiański Ośrodek Kultury. Licznie przybyłej publiczności dzieci i młodzież z Gminy Narew zaprezentowały wspaniałe kolędy i świąteczne scenki.

Spotkanie z Kolędą w Narwi 

Jako pierwszy wystąpił chór Zaranoczka z parafii prawosławnej w Łosince, działający przy Narwiańskim Ośrodku Kultury i prowadzony przez Marię Radczuk. Chór zaprezentował zebranym rozmaite i wspaniałe kolędy.

Spotkanie z Kolędą w Narwi 

Publiczność przybyła na uroczystość mogła też obejrzeć świąteczne scenki i pokazy muzyczne w wykonaniu naszych najmłodszych dzieci, uczęszczających na zajęcia świetlicy środowiskowej "Promyk" oraz do zespołu tanecznego Narwiańskiego Ośrodka Kultury.

Spotkanie z Kolędą w Narwi 

Na scenie wystąpił też nowopowstały chór przy Narwiańskim Ośrodku Kultury, prowadzony pod kierownictwem Anny Petrovskiej, który zaśpiewał równie piękne kolędy.

 Spotkanie z Kolędą w Narwi

Na zakończenie uroczystości życzenia świąteczne złożyli proboszcz parafii prawosławnej w Narwi ks. mitrat Bazyli Roszczenko, proboszcz parafii rzymskokatolickiej w Narwi ks. Zbigniew Niemyjski, Przewodniczący Rady Gminy Narew Eugeniusz Dudzicz oraz Wójt Gminy Narew Jakub Sadowski.

Spotkanie z Kolędą w Narwi 

GALERIA ZDJĘĆ