Wydarzenia szkolne 2009

Nauczycielska Akademia InternetowaW roku szkolnym 2009/2010 nauczyciele gimnazjum w Narwi rozpoczęli niezwykłą przygodę w Nauczycielskiej Akademii Internetowej.

Ślubowanie uczniów klas pierwszych29 października 2009 roku w Szkole Podstawowej w Narwi odbyła się jak co roku uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych.

Oddział strzelców konnych w Narwi17 września młodzież z Gminy Narew mogła uczestniczyć w niezwykłej lekcji historii, za sprawą przemarszu przez Narew oddziału konnego w ramach wyprawy „Wrześniowy Szlak”.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010W dniu 1 września 2009 roku nowy rok szkolny 2009/2010 rozpoczęli uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Publicznego Gimnazjum w Narwi.

logo EFSAkademia Podlaska w Siedlcach realizuje projekt edukacyjny pt. „Kompetencje kluczowe drogą twórczego rozwoju”, w którym uczestniczy 51 szkół, w tym również Zespół Szkolno-Przedszkolny w Narwi.

logo EFSPubliczne Gimnazjum w Narwi oraz Publiczne Gimnazjum w Narewce realizują wspólnie edukacyjny projekt pt. „Lepsze jutro” – wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów gmin Narew i Narewka.

Zakończenie roku szkolnego19 czerwca 2009 roku w Szkole Podstawowej oraz w Publicznym Gimnazjum w Narwi odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Mistrzostwa modelarskie w Narwi17 maja 2009 w Szkole Podstawowej w Narwi odbyły się XIV Powiatowe Mistrzostwa Szkół w Modelarstwie Redukcyjnym. W konkursie wzięło udział 16 uczniów prezentując 28 modeli w trzech kategoriach.

Sukces uczniów w konkursie o RosjiDużym sukcesem uczniów z Gminy Narew zakończył się tegoroczny konkurs wiedzy o Rosji, organizowany przez Rosyjskie Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe.

Są takie wieczory w Narwi13 lutego 2009 roku w Szkole Podstawowej w Narwi odbyła się kameralna uroczystość pt. „Jost’ takije wieczary” (Są takie wieczory).