Miłe, wesołe, zabawne i pracowite – tak można opisać tegoroczne ferie zimowe zorganizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury, które odbywały się w dniach od 21 do 31 stycznia 2013 roku.

Ferie zimowe w ośrodku kultury

Z zajęć skorzystała liczna grupa dzieci i młodzieży z Gminy Narew. Dzieci, które z radością przychodziły na zajęcia, miały możliwość udziału w grach i zabawach, zajęciach plastycznych, kulinarnych i warsztatach pracy twórczej, które nie tylko ćwiczyły sprawność manualną, uruchamiały wyobraźnię pociech, ale pozwalały na twórczą samorealizację młodych artystów.

Ferie zimowe w ośrodku kultury

Tak więc w czasie ferii każdy, jeśli tylko chciał i nie straszne mu były mrozy, mógł ciekawie spędzić czas w ośrodku kultury i znaleźć coś dla siebie. Można pokusić się o stwierdzenie, że czas spędzony razem w NOK-u z pewnością nie trącił nudą, a wręcz przeciwnie – był atrakcyjny i kreatywny. Dzieci i młodzież uczestniczyły w następujących zajęciach:

  • Warsztaty twórcze – wiklina papierowa – prowadząca inst. Irena Charkiewicz
  • Warsztaty wyrobów ze słomy – prowadzący Pan Michał Filianowicz
  • Warsztaty plastyczne – prowadząca inst. Irena Charkiewicz
  • Warsztaty kulinarne – prowadząca Pani Ewa Świętuchowska
  • Warsztaty wyrobów z drewna – prowadzący Pan Michał Filianowicz
  • Warsztaty rzemiosła artystycznego – prowadząca Pani Katarzyna Kruczkowska

Ferie zimowe w ośrodku kultury

Dopełnieniem codziennych zajęć były kiełbaski pieczone w kominku i kanapki. Podsumowaniem pierwszego tygodnia ferii  była wycieczka do Pubu Manager w Narwi. Nagrodą za aktywne uczestnictwo w zajęciach był wyjazd do kina Helios w Białymstoku na film pt. „Ralf Demolka”.

Ferie zimowe w ośrodku kultury

Narwiański Ośrodek Kultury bardzo dziękuje za nieocenioną pomoc przy organizacji ferii: Panu Michałowi Filianowicz, właścicielom Pubu "Manager” w Narwi, Pani Katarzynie Kruczkowskiej orazPani Ewie Świętuchowskiej.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału: Irena Charkiewicz