W dniu 8 marca 2013 roku w świetlicy wiejskiej w Tyniewiczach Dużych odbyły się uroczyste obchody Dnia Kobiet. Otwarcia imprezy dokonała Dyrektor Narwiańskiego Ośrodka Kultury Agata Smoktunowicz.

Dzień Kobiet w Tyniewiczach Dużych 

Cała uroczystość rozpoczęła się pokazem gotowania zdrowej żywności przez reprezentantów firmy Zepter. Prezentowana była bogata oferta garnków, kosmetyków i urządzeń pomocnych w kuchni, jak też unikalna metoda diagnozowania i leczenia światłem.

Dzień Kobiet w Tyniewiczach Dużych 

Prelekcję na temat zdrowego odżywiania i dietetyki wygłosiła Pani Julita Dudzicz. W trakcie spotkania można było zadać pytanie i uzyskać rzetelną odpowiedź.

Dzień Kobiet w Tyniewiczach Dużych 

Z wielkim aplauzem został przyjęty występ zespołu Art Pronar z Narwi pod kierownictwem Jana Snarskiego. Pokazom i występom towarzyszyła wystawa kwiatów doniczkowych oraz bogata oferta cebul kwiatowych, które można było zakupić na miejscu.

Dzień Kobiet w Tyniewiczach Dużych 

Przy herbatce i ciastkach wspominano tradycje świętowania tego dnia – nie tylko przez kobiety.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału - Agata Smoktunowicz