26 stycznia 2013 roku w odbył się w Narwi Turniej Tenisa Stołowego. Zawody zostały zorganizowane przez Narwiański  Ośrodek Kultury i Zespół Szkolno – Przedszkolny w Narwi pod patronatem Wójta Gminy Narew.

Turniej tenisa stołowego w Narwi 

W turnieju wzięło udział dwudziestu jeden zawodników i zawodniczek z gminy Narew i Hajnówka. Pierwsze mecze turniejowe rozpoczęły się o godzinie 10:00, a uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych.

Turniej tenisa stołowego w Narwi 

Mecze rozgrywane były na bardzo wysokim poziomie i dostarczały dużo emocji. Po kilkugodzinnych zmaganiach rozpoczęła się ceremonia wręczenia pucharów i nagród rzeczowych dla trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Turniej tenisa stołowego w Narwi 

Podziękowania wszystkim uczestnikom złożyli Pan Mirosław Chilimoniuk z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego, który był głównym sędzią zawodów i prowadzącym turniej oraz Dyrektor NOK Agata Smoktunowicz.

Wyniki turnieju:

I KATEGORIA (ur. 1997-2000 r.)

  • I miejsce – Jarosław Gajduk
  • II miejsce – Arkadiusz Kotowicz
  • III miejsce  - Dawid Sołowianiuk

II KATEGORIA (ur. 1990-1996 r.)

  • I miejsce – Władysław Lewczuk
  • II miejsce – Paweł Osipiuk
  • III miejsce – Paweł Żakiewicz

III KATEGORIA (ur. przed 1989 r.)

  • I miejsce – Edward Poniecki
  • II miejsce – Jerzy Mieczyński
  • III miejsce – Tomasz Czega

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Narwiański Ośrodek Kultury