Przez Gminę Narew przebiega Podlaski Szlak Bociani - oznaczony kolorem czerwonym na mapie gminy Narew. Kierując się ze wschodu na zachód szlak przebiega przez następujące miejscowości gminy:

OdrynkiGorędyTrześciankaPuchły

BocianBociany 

Podlaski Szlak Bociani jest jednym z pierwszych markowych produktów turystycznych w Polsce, a pierwszym na Podlasiu. Jest to szlak rowerowy łączący ze sobą 3 parki narodowe: Białowieski, Narwiański i Biebrzański, zaś miejscem, wokół którego rozwinął się szlak jest min. Dolina Górnej Narwi. Głównym walorem szlaku znamionującym jego unikalną wartość, jest występowanie w tych okolicach wielu skupisk bocianów, trwale wpisanych w krajobraz Podlasia. Tylko na tym szlaku turysta najlepiej pozna życie i zwyczaje bociana białego, utrwalonego w świadomości turystów z kraju i z zagranicy jako bardzo charakterystyczny element polskiego krajobrazu.

GALERIA ZDJĘĆ