Inne ciekawe wydarzenia 2014

Złote Gody w Gminie Narew19 grudnia 2014 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń parom małżeńskim za długoletnie pożycie – Złote Gody.

Konferencja w HajnówceW dniach 5-6 grudnia 2014 roku w budynku Starostwa Powiatowego w Hajnówce odbyła się konferencja pod hasłem „Wczesna interwencja w systemie wspomagania rodziny i dziecka”.

Konkurs KRUS dla rolników1 grudnia 2014 roku podczas sesji Rady Gminy Narew podsumowano konkurs pt. "Poprawa warunków bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie rolnym".

Wyróżnienie dla wsi SoceWieś Soce z Gminy Narew została wyróżniona w konkursie "Piękna i estetyczna podlaska wieś" organizowanym przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletycePodczas tegorocznych Mistrzostw Polski Młodzików w lekkoatletyce powiat hajnowski reprezentował Łukasz Predko – uczeń Gimnazjum w Narwi.

Platforma Dialogu i Współpracy24 września 2014 roku odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu "Platforma współpracy na rzecz zrównoważonego rozwoju rejonu Puszczy Białowieskiej".

Puchar Polski Nordic WalkingJuż po raz trzeci do Hajnówki zawitali miłośnicy nordic walkingu z całej Polski, by zmierzyć się podczas zawodów Pucharu Polski Nordic Walking Hajnówka 2014, które miały miejsce 6 września 2014 roku.

Nagroda dla Starosty HajnowskiegoKapituła Nagrody Samorządowej w imieniu Stowarzyszenia Rzeczpospolita Obywatelska przyznała w Kategorii „Samorząd Powiatowy” nagrodę Staroście Hajnowskiemu Włodzimierzowi Pietroczukowi.

Rajd rowerowy szlakiem krynicW dniach od 29 do 31 sierpnia 2014 roku na terenie powiatu hajnowskiego odbył się rajd rowerowy pod hasłem „Szlakiem Krynic Regionu Puszczy Białowieskiej”.

II konsultacje nowej strategii powiatuII konsultacje społeczne „Strategii zrównoważonego rozwoju powiatu hajnowskiego na lata 2015-2020” odbyły się 1 lipca 2014r. w MOPS w Hajnówce.

Nowa szata graficzna naszej stronyOd 1 lipca 2014 roku stronę internetową Gminy Narew można oglądać w nieco innej, ale mamy nadzieję, że równie atrakcyjnej odsłonie.

Platforma Dialogu i Współpracy w NOK29 maja 2014 roku w Gminie Narew odbyło się Spotkanie Platformy Dialogu i Współpracy, a miejscem spotkania był Narwiański Ośrodek Kultury.

Konsultacje nowej strategii powiatu13 maja 2014 roku odbyły się w Hajnówce pierwsze otwarte konsultacje społeczne strategii zrównoważonego rozwoju powiatu hajnowskiego na lata 2015-2020.

Życzenia dla stulatka w Trześciance5 maja 2014 roku odbyła się sympatyczna uroczystość złożenia życzeń Panu Michałowi Wawrzeniuk z Trześcianki, który ukończył 100 lat życia.

Życzenia dla stulatki w Chrabostówce10 marca 2014 roku odbyła się bardzo sympatyczna uroczystość złożenia życzeń Pani Nadziei Sadowskiej z Chrabostówki, która ukończyła 100 lat życia.

Piosenka Białoruska w Białymstoku23 lutego 2014 roku w sali Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Podleśnej w Białymstoku odbyły się eliminacje centralne XXI Festiwalu „Piosenka Białoruska 2014”.

Piosenka Białoruska w Hajnówce16 lutego 2014 roku odbyły się w Hajnówce eliminacje powiatowe XXI Festiwalu Piosenka Białoruska 2014.