30 maja 2007 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się warsztaty techniki malarskiej "batiku", realizowane w ramach projektu "BYŁO - NIE MINĘŁO..." – CZYLI JAK ZAINTERESOWAĆ MŁODZIEŻ KULTURĄ I SZTUKĄ LUDOWĄ. Warsztaty ciszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży, a prowadziła je Pani Tamara Kierdelewicz z Czeremchy.

Warsztaty techniki malarskiej batiku 

Podczas warsztatów uczestnicy stworzyli wspaniałe prace, które zostaną przedstawione na wystawie podsumowującej, a autorzy najlepszych prac będą wyróżnieni i nagrodzeni.

logo dzialaj lokalnielogo euroregion puszcza bialowieska 

Projekt jest współfinansowany z programu grantowego DZIAŁAJ LOKALNIE V Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. Program DZIAŁAJ LOKALNIE V wdrażany jest przez Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska.

logo polsko amerykanska fundacja wolnoscilogo akademia rozwoju filantropii

GALERIA ZDJĘĆ