W dniu 19 maja 2007 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi rozpoczęły się warsztaty haftu krzyżykowego realizowane w ramach projektu "BYŁO - NIE MINĘŁO..." – CZYLI JAK ZAINTERESOWAĆ MŁODZIEŻ KULTURĄ I SZTUKĄ LUDOWĄ. W warsztatach udział biorą dzieci i młodzież z Gminy Narew, którzy z wielkim zapałem uczą się trudnej i pracochłonnej sztuki wyszywania. Zajęcia prowadziła Pani Krystyna Rusaczyk.

Warsztaty haftu krzyżykowego 

Wszystkie prace stworzone przez uczestników zostaną przedstawione na wystawie podsumowującej, a autorzy najlepszych prac wyróżnieni i nagrodzeni.

logo dzialaj lokalnielogo euroregion puszcza bialowieska 

Projekt jest współfinansowany z programu grantowego DZIAŁAJ LOKALNIE V Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. Program DZIAŁAJ LOKALNIE V wdrażany jest przez Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska.

logo polsko amerykanska fundacja wolnoscilogo akademia rozwoju filantropii

GALERIA ZDJĘĆ