W listopadzie 2013 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi oraz w Filiach Bibliotecznych w Łosince i Trześciance odbyły się spotkania autorskie z Panią Lidią Długołęcką autorką książki pt.„Przesłania splatane wierszem prawie dla każdego”.

Wieczory poetyckie w bibliotece

Pani Lidia Długołęcka mieszka w Socach w gminie Narew. „Jestem psychotronikiem – naturoterapeutą a przede wszystkim praktykującym życie człowiekiem wędrującym…” – tak pisze o sobie. Jest także wspaniałą poetką, przesłania pisane wierszem są cząstką jej duszy, a każde odbyte spotkanie było lekcją filozofii.

Wieczory poetyckie w bibliotece 

Biblioteki w swoich zbiorach posiadają książkę autorstwa Pani Lidii Długołęckiej.

GALERIA ZDJĘĆ

Spotkanie autorskie w Narwi – 20 listopada 2013r.

Spotkanie autorskie w Trześciance – 23 listopada 2013r.

Spotkanie autorskie w Łosince – 27 listopada 2013r.

Opracowanie materiału:
Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi