Na przełomie października i listopada 2013 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi oraz w Filiach Bibliotecznych w Łosince i Trześciance odbyły się warsztaty w ramach projektu „Tworzyć każdy może…”. Były to warsztaty tworzenia wyrobów z wikliny papierowej, które poprowadziła Pani Irena Charkiewicz – instruktor Narwiańskiego Ośrodka Kultury. Podczas warsztatów tworzono różnego rodzaju ozdoby, między innymi: pudełka, choinki, dzwonki, koszyczki, flakony, butelki itp. Prace wykonane przez uczestników projektu zostaną zaprezentowane na wystawie podsumowującej cały projekt.

Warsztaty wikliny papierowej

Projekt „Tworzyć każdy może…” realizuje nieformalna grupa „Twórczo Zakręceni” działająca przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi i jest on współfinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Hajnówce.

logo polsko amerykanskiej fundacji wolnoscilogo dzialaj lokalnielogo euroregionu puszcza bialowieskalogo akademii rozwoju filantropii

 

GALERIA ZDJĘĆ

Warsztaty wikliny papierowej w Bibliotece w Narwi

Warsztaty wikliny papierowej w Filii Bibliotecznej w Łosince

Warsztaty wikliny papierowej w Filii Bibliotecznej w Trześciance

Opracowanie materiału:
Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi