20 maja 2013 roku nasz Teatr Carmina wziął udział w XX Powiatowym Forum Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych MELPOMENA 2013, który odbywa się w Juchnowcu Kościelnym. Teatr zaprezentował spektakl pt. „Zaczarowane Drewno”.

Sukces Teatru Carmina z Narwi

Melpomena jest corocznym przeglądem dokonań teatralnych zespołów dziecięcych i młodzieżowych z placówek oświatowych i kulturalnych powiatu białostockiego. W czasie jej trwania niezależne jury podejmuje trud wyłonienia najciekawszych, najwartościowszych spektakli oraz najlepszych recytatorów.

Sukces Teatru Carmina z Narwi

Miło nam zakomunikować, że spektakl „Zaczarowane Drewno” otrzymał nagrodę GRAND PRIX zarówno za muzykę jak i grę aktorską. Efektem wysokiej oceny było zaproszenie na Galę z Melpomeną, która odbyła się 24 maja w Juchnowcu Kościelnym. Nasi aktorzy otrzymali też nagrody i dyplomy. Dodatkową nagrodą będą warsztaty teatralne poprowadzone przez Panią Justynę Godlewską Kruczkowską – aktorkę teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.

Sukces Teatru Carmina z Narwi

Był to bardzo udany występ naszej grupy teatralnej w doborowym towarzystwie teatralnej konkurencji. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Narwiański Ośrodek Kultury