11 maja 2016 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje gminne konkursu recytatorskiego dla przedszkolaków „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”.

Konkurs recytatorski przedszkolaków

Celem konkursu jest budzenie wrodzonego talentu dziecka do kreowania własnego świata poprzez żywe mówione słowo. Występy przedszkolaków oceniała komisja konkursowa w składzie: przewodnicząca – Alla Siotkowska, członkowie – Irena Dulko, Kamila Korobkiewicz, Anna Kotowicz.

Konkurs recytatorski przedszkolaków

Laureaci konkursu:

I miejsce

  • Gabryś Gierasimiuk
  • Aleksandra Łukaszuk
  • Julia Goralewska
  • Marta Gromotowicz
  • Karolina Węcko

Podczas oceny recytacji uczestników, komisja brała pod uwagę dostosowanie repertuaru do wieku, płci, temperamentu, upodobań, a także ogólny wyraz artystyczny. Do eliminacji powiatowych w Hajnówce, które odbędą się 20 maja 2016 roku wytypowano wszystkie osoby nagrodzone I miejscem.

Konkurs recytatorski przedszkolaków

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Opracowanie materiału:
Narwiański Ośrodek Kultury

GALERIA ZDJĘĆ