W dniu 28 września 2007 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew podczas sesji Rady Gminy Narew odbyła się bardzo miła uroczystość rozstrzygnięcia III edycji konkursu na najlepiej urządzoną posesję i zagrodę w Gminie Narew. Celem konkursu było upowszechnianie roślin ozdobnych, upowszechnianie warzyw mało znanych oraz podnoszenie estetyki obejść gospodarczych, a w szczególności stanu sanitarnego.

Roztrzygnięcie konkursu posesji 2007 

W tym roku do konkursu zgłosiło się 12 gospodarstw domowych. Komisja konkursowa odwiedziła wszystkie gospodarstwa, zaś wszyscy członkowie komisji punktowali każde gospodarstwo w skali od 1 do 10. Suma zdobytych w ten sposób punktów decydowała o lokacie w konkursie. Klasyfikacja w konkursie oraz przyznane nagrody przedstawiają się następująco:

1. Marian Święcki, Narew - piła spalinowa i materac dwuosobowy

2. Dulko Irena, Puchły - piła elektryczna i materac dwuosobowy

    Iwaniuk Zenaida, Narew - piła elektryczna i materac dwuosobowy

    Kupczyńska Anna, Chrabostówka - piła elektryczna i materac dwuosobowy

3. Kotowicz Krystyna, Narew - wykaszarka i materac dwuosobowy

4. Niczyporuk Walentyna i Piotr, Narew - materac dwuosobowy

5. Kardasz Helena, Trześcianka - materac dwuosobowy

6. Karpiuk Irena, Narew - materac dwuosobowy

7. Bielecka Zenaida, Narew - materac dwuosobowy

8. Kuprianowicz Wiera, Narew - materac dwuosobowy

9. Czerniakiewicz Aleksandra, Makówka - materac dwuosobowy

10.Siotkowska Eugenia, Makówka - materac dwuosobowy

Roztrzygnięcie konkursu posesji 2007Roztrzygnięcie konkursu posesji 2007 

Wręczenia pamiątkowych dyplomów i nagród za udział w konkursie dokonali Wójt Gminy Narew Jakub Sadowski, Przewodniczący Rady Gminy Narew Eugeniusz Dudzicz oraz członek komisji konkursowej Piotr Ostaszewski.

GALERIA ZDJĘĆ