Jeszcze w piątek do północy (17.09.2021) trwają konsultacje Ministerstwa Infrastruktury

projektu Rządowego Programu Budowy Dróg Krajowych do 2030 r. Wykreślona przed laty droga krajowa S8 Białystok – Augustów powinna powrócić do planowanej sieci dróg ekspresowych. Wymaga to jednak naszego zaangażowania. Sprawa jest PILNA i niezwykle ważna dla rozwoju naszego województwa. Potrzebne jest poparcie instytucji, organizacji i osób fizycznych. Prosimy o:

  1. Włączenie się w konsultacje, postulując zaliczenie S8 jako drogi ekspresowej. Należy wybrać gotowy formularz dla osoby fizycznej lub instytucji (jeden z załączników do tego mejla) i wypełnić dane zgłaszającego, następnie przesłać uzupełniony formularz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. (Naturalnie, można posłużyć się innym uzasadnieniem).
  2. Przesłanie tej prośby innym osobom, organizacjom lub instytucjom, które mają na względzie rozwój naszego regionu, aby włączyły się w konsultacje.

 

Uzupełnienie i wysłanie formularza zabierze zaledwie kilka minut.

Informacja o konsultacjach:

Konsultacje publiczne projektu Rządowego Programu Budowy Dróg Krajowych do 2030 r. (z perspektywą do 2033 r.) - Ministerstwo Infrastruktury - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

https://www.gov.pl/web/infrastruktura/konsultacje-publiczne-projektu-rzadowego-programu-budowy-drog-krajowych-do-2030-r-z-perspektywa-do-2033-r

 

Konsultacje_RPBDK_2030_Formularz_zglaszania_instytucje

Konsultacje_RPBDK_2030_Formularz_zglaszania_indywidualnie