Do najważniejszych podmiotów gospodarczych Gminy Narew zaliczamy: firmę PRONAR spółka z o.o. w Narwi, RSP Rolmak oraz FARMPASZ w Makówce, PPH NARMET z Narwi.

Pronar Spółka z o.o. w Narwi
logo pronarPRONAR Sp. z o.o. z siedzibą w Narwi (woj. podlaskie) jest wiodącym producentem maszyn rolniczych w Polsce i na świecie. Historia firmy PRONAR to przede wszystkim jej dynamiczny rozwój - przekształcenie z małej firmy w jedno z największych przedsiębiorstw produkcyjno-handlowych w Polsce, zatrudniających blisko 1600 osób. Produkcja prowadzona jest w kilku fabrykach zlokalizowanych w województwie podlaskim m.in. w Narwi, Strabli, Narewce i Siemiatyczach. Liczni partnerzy handlowi na całym świecie potwierdzają dobitnie obecność firmy PRONAR również na rynkach międzynarodowych. Siła sukcesu marki z Narwi to przede wszystkim profesjonalizm i zaangażowanie pracowników kadry kierowniczej a także całej załogi, nowoczesne metody produkcji, najwyższe standardy jakości, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz bogaty i oryginalny asortyment. Oferta PRONAR to obszerny pakiet systemów i rozwiązań dla nowoczesnego rolnictwa, gospodarki komunalnej i transportu drogowego, który został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, poszukujących najwyższej jakości maszyn charakteryzujących się niezawodnością pracy.

    Więcej informacji na stronie internetowej firmy
www.pronar.pl

 
RSP ROLMAK, Farmpasz i Agronar
logo rolmak RSP ROLMAK, Farmpasz i Agronar w Makówce to zakłady rolne nastawione są jest na produkcję i przetwórstwo żywności.
 
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe NARMET z Narwi

narmet logoFirma NARMET produkuje kotły centralnego ogrzewania zasilane biomasą pochodzącą z odpadów drzewnych. Stanowi ona ponadto zaplecze nawozowe, paszowe i materiałów budowlanych dla rolnictwa.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy
www.narmet.com.pl