Dnia 28 września 2013 roku Dyskusyjny Klub Książki działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi wznowił swoją działalność po wakacyjnej przerwie. Wzorem roku ubiegłego spotkania będą odbywać się w ostatnią sobotę miesiąca. Klubowicze otrzymują raz w miesiącu jedną książkę do przeczytania i ta pozycja jest obiektem dyskusji. Na spotkaniu wspólnie ustaliliśmy plan działalności naszego Klubu w tym roku szkolnym  i oczywiście dyskutowaliśmy nad nowo przeczytaną książką Barbary Ciwoniuk pt. "Ten gruby". Ta książka jest dobra dla wszystkich młodych ludzi wkraczających w dorosłe życie i tych trochę starszych, którzy już wiedzą na czym ono polega. Autorka książki postanowiła nakreślić portret problemów nastolatków. Takich, o których zazwyczaj się po prostu nie wspomina. Książka jest wartościowa, prawdziwa i realna.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Następne spotkanie DKK odbedzie się 26 października 2013 roku, na które zapraszamy wszystkich chętnych lubiących czytać książki. Podyskutujemy o książce Kuźmiar Melisy pt. "Morfina” oraz Kasdepke Grzegorza pt. "Poradnik hodowcy aniołów”. 

Opracowanie materiału:
Moderator DKK Alla Siotkowska