W dniach od 3 do 12 lipca 2009 roku odbywał się w Narwiańskim Ośrodku Kultury Plener Malarski, którego uczestnikami byli artyści z całej Polski: Maria Kraszewska, Marek Chomczyk, Piotr Gagan, Oleg Kobzar, Wiktor Kabac, Stanislaw Olesiejuk, Andrzej Onchimowicz, Kazimierz Jurgieleniec.

Plener malarski w Narwi

12 lipca (niedziela) odbyło się w Narwiańskim Ośrodku Kultury uroczyste otwarcie wystawy prac poplenerowych, zarówno artystów jak i amatorów. Podczas tego sympatycznego spotkania wystąpił bard Oleg Kobzar w duecie z Magdą Włodarczyk.

Plener malarski w Narwi

Uroczyste podsumowanie Pleneru Malarskiego, odbyło się natomiast na stadionie sportowym w Narwi. Podczas niedzielnego popołudnia publiczność bawiły zespoły taneczne Narwiańskiego Ośrodka Kultury oraz przedszkolaki z naszej gminy, które przygotowała pani Irena Gryniewicka.

Plener malarski w Narwi

Z koncertami wystąpiły również duet Maria Chilimoniuk i Jerzy Domań oraz zespół Narva, podczas których można było pobawić się w takt skocznej muzyki.

 GALERIA ZDJĘĆ