20 czerwca 2012 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Zagrożenia w gospodarstwie rolnym w oczach dziecka”. Konkurs został zorganizowanego przy współpracy z Okręgowym Inspektoratem Pracy w Białymstoku, który był również częściowym fundatorem nagród.

Gminny konkurs plastyczny

Zadaniem konkursowym było wykonanie przez uczniów prac artystycznych na temat zagrożeń w gospodarstwie rolnym oczami dziecka. Na konkurs wpłynęło 46 prac uczniów Szkoły Podstawowej w Narwi z klas 0-III i IV-V. Jury miało nie lada problem aby wyłonić najładniejsze rysunki, dlatego też postanowiono, że oprócz wyłonionych nagród głównych każda zgłoszona praca zostanie nagrodzona.

Gminny konkurs plastyczny 

Werdykt komisji był następujący:

Nagrody główne (namioty, piłki)

 • Julia Sołoguba
 • Gabrysia Seliwoniuk
 • Paweł Jakubiuk
 • Agata Berezowiec
 • Agnieszka Pietruczuk
 • Małgorzata Kryszeń
 • Patrycja Moszyńska
 • Dawid Bańkowski
 • Krzysztof Kotowicz
 • Bartek Poskrobko

Wyróżnienia (gry planszowe, bloki i kredki)

 • Diana Chilimoniuk
 • Mateusz Rusiłowicz
 • Julia Szklarzewska
 • Daniel Minko
 • Przemysław Suchodoła
 • Beata Bańkowska
 • Dawid Ostapkiewicz
 • Ewa Gryniewicka
 • Weronika Pogorzelska
 • Łukasz Zankiewicz
 • Magdalena Golonko
 • Patrycja Sosnowska
 • Igor Kryszeń
 • Kinga Hurcewicz
 • Julita Sewastianiuk
 • Wioletta Trofimiuk
 • Kacper Nikonowicz
 • Janusz Bańkowski
 • Adam Kononiuk
 • Maria Urbanowicz

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia (bloki i kredki).

Gminny konkurs plastyczny 

Narwiański Ośrodek Kultury oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku serdecznie dziękują wszystkim dzieciom i nauczycielom uczestniczącym w konkursie za poświęcenie czasu i wkład pracy w przygotowanie prac konkursowych, a także Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce za pogadankę w ramach programu „Bezpieczne wakacje”.
 
GALERIA ZDJĘĆ