10 listopada 2013 roku w Kuźnicy Białostockiej odbyły się Bliskie Spotkania z Poezją Śpiewaną „Kuźnia 2013”. Impreza została zorganizowana już po raz siedemnasty, a swoje umiejętności wokalne zaprezentowało 20 wykonawców z różnych zakątków północno - wschodniej Polski. Jurorzy wybrali laureatów w dwóch kategoriach: zespoły i soliści.

Spotkanie z poezją śpiewaną 

W gronie wyróżnionych znalazł się Teatr Poezji i Piosenki „Carmina” z Narwiańskiego Ośrodka Kultury. Nasi młodzi artyści przepięknie wykonali dwa utwory do tekstów i muzyki Pani Ewy Alimowskiej, która prowadzi ten zespół.

Spotkanie z poezją śpiewaną 

Teatr „Carmina” otrzymał „Srebrny Hacel” z rąk Wicemarszałka Województwa Podlaskiego Pana Mieczysława Baszki. Serdecznie gratulujemy!

Opracowanie materiału i zdjęcia:
Narwiański Ośrodek Kultury