Rozstrzygnięto kolejną edycję konkursu plastycznego, organizowanego przez Hajnowski Dom Kultury pod hasłem X Wiosna Młodych Talentów – ogólnopolskie prezentacje 2013. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek uczestnikom najciekawszych prac odbyło się 5 kwietnia 2013 roku.

Osiągnięcia plastyczne dzieci z NOK 

Miło nam poinformować, iż Mateusz Rusiłowicz ze Świetlicy środowiskowej „Promyk” działającej przy Narwiańskim Ośrodku Kultury otrzymał statuetkę Talent 2013 za prezentację autorską pt, „ Maszyny rolnicze – moja pasja”.

Osiągnięcia plastyczne dzieci z NOK 

Ponadto zostały wyróżnione i zakwalifikowane do wystawy prace Martyny Piekarskiej, Urszuli Robkowskiej, Patrycji Sosnowskiej i Mateusza Stulgis. Nagrodzone i wyróżnione prace można oglądać w Hajnowskim Domu Kultury.

Osiągnięcia plastyczne dzieci z NOK 

Młodym plastykom serdecznie gratulujemy!

Opracowanie materiału:
Narwiański Ośrodek Kultury