W dniu 29.05.2024 r. Gmina Narew świętowała Międzynarodowy Dzień Strażaka i Dzień Dziecka!
 
Z tej okazji funkcjonariusze Ochotniczej Straży Pożarnej w Narwi odwiedzili najmłodszych mieszkańców naszej gminy - przedszkolaki. Maluchy miały możliwość zobaczenia prawdziwego stroju strażackiego, sprzętu niezbędnego do gaszenia pożarów, ratowania życia.. i zadania miliona pytań strażakom.
 
Dzieci zdobyły bardzo cenną wiedzę na temat zasad bezpieczeństwa, zasad zachowywania się w czasie pożaru i zasad udzielania pierwszej pomocy. Niebywałą atrakcją było lanie wodą do celu, ćwiczenia na fantomie i przymierzanie hełmu strażackiego. Przez 1 dzień nasze dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi strażacy. Marzenia wielu z nich rozgorzały na nowo, śmiech słychać było z daleka - a "kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" 
 
Dziękujemy serdecznie (oznacz proszę: OSP Narew❤️ za fantastyczny dzień pełen uśmiechu, radości.. i WODY!

 GALERIA ZDJĘĆ