27 lutego 2016 roku odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej. Książka nad którą dyskutowano to „Pączek” Magdaleny J. Sakowskiej.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

„Pączek” to książka humorystyczna opowiadająca o losach małego chłopca. Tytułowy Pączek to uroczy grubasek z mnóstwem pomysłów i planem awaryjnym w głowie. Często przytrafiają mu się dziwne rzeczy, które na szczęście kończą się dla niego dobrze. Pokochać go można m.in. za kawały telefoniczne, za środek na przeczyszczenie, który dosypał swojej nauczycielce.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się 26 marca 2016 roku i podyskutujemy o książce „Bella i Sebastian” Nicolasa Vaniera.

Opracowanie:
Moderator DKK – Alla Siotkowska