28 marca 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolengo w Narwi odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Narwiańskiego Ośrodka Kultury. Rywalizacja trwała do późnych godzin wieczornych, poszczególne mecze były bardzo zacięte, a w wielu spotkaniach o zwycięstwie musiał decydować tie-break.

Turniej piłki siatkowej w Narwi

Ogólnie w całym turnieju wzięło udział 8 drużyn z Narwi, Hajnówki i Białegostoku:

  • HYPERZY
  • ZAWODOWI AMATORZY
  • FORFUN VOLLEY
  • LEPSI NIŻ WCZORAJ
  • PAN NAGETS
  • HAJNÓWKA
  • SKRA BIAŁYSTOK
  • KODA STUDIO

W turnieju zwyciężyła drużyna LEPSI NIŻ WCZORAJ (Białystok), miejsce II zajęła HAJNÓWKA, natomiast miejsce III SKRA BIAŁYSTOK. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcin Andrejczyk ze zwycięskiej drużyny. Gratulujemy!!!

Turniej piłki siatkowej w Narwi

Wszyscy zawodnicy podchodzili do rywalizacji z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem. Głównym celem imprezy była dobra zabawa i krzewienie aktywności fizycznej, a to udało się w 100 procentach. Należy dodać, że tak fajna impreza mogła się udać dzięki współpracy Zespołu Szkolno - Przedszkolnego i Narwiańskiego Ośrodka Kultury w Narwi oraz dużemu zaangażowaniu i pomocy sportowców z Narwi.

Turniej piłki siatkowej w Narwi

Miejmy nadzieję, że na bazie tej współpracy w najbliższym czasie uda się zorganizować kolejne turnieje w różnych dyscyplinach sportu, co zaowocuje powstaniem obok coraz prężniej działającej sekcji piłki nożnej np. sekcji tenisa stołowego i ziemnego.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Narwiański Ośrodek Kultury