18 marca 2006 roku podczas Gali w Operze i Filharmonii Podlaskiej poznaliśmy wszystkich laureatów konkursu Podlaska Marka Roku 2005. W kategorii POMYSŁ zwyciężyła firma PRONAR spółka z o.o. z Narwi za serię ciągników rolniczych. Nagrodę Marszałka Województwa Podlaskiego - statuetkę "Podlaska Marka Roku 2005" odebrał właściciel firmy Sergiusz Martyniuk.

Podlaska Marka Roku dla Pronaru 

Wiodącą dziedziną działalności firmy PRONAR jest produkcja ciągników rolniczych w zakresie mocy od 35 do 151 KM. Ciągniki PRONAR dzięki swej atrakcyjności zdobyły już uznanie wśród wielu polskich, jak i zagranicznych odbiorców. Pomysł na sukces to ciągłe udoskonalanie i projektowanie przez własne biura projektowe ciągników z uwzględnieniem najnowszych trendów światowych. W roku 2005 nastąpił przełom w produkcji ciągników w postaci wprowadzenia serii b-5, które zakresem budowy, parametrów, wyposażenia i jakości ich konstrukcji są porównywalne do najbardziej uznanych marek, a tym samym wprowadzają PRONAR do światowej elity producentów traktorów.

PODLASKIE MARKI ROKU 2005:

Kategoria POMYSŁ - Seria ciągników rolniczych firmy PRONAR Spółka z o.o.
Kategoria SMAK - Kołduny tatarskie Dżennety Bogdanowicz
Kategoria MIEJSCE - Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka w Ciechanowcu

GRATULUJEMY

 

Niniejszy artykuł pochodzi z podlaskiego portalu informacyjnego
WROTA PODLASIA