Szanowni Państwo,

W imieniu Pani Barbary Rajkowskiej, p.o. Z-cy Kierownika Krajowego Ośrodka Zmian Klimatu, serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w warsztacie terenowym dotyczącym podziału na strefy w Puszczy Białowieskiej w ramach projektu pn. Wykonanie planu zarządzania dla Obiektu Światowego Dziedzictwa Puszcza Białowieska (część polska) - Etap II, w ramach którego opracowywany jest Plan zarządzania Obiektem Światowego Dziedzictwa Białowieża Forest (część polska).

Spotkanie odbędzie się w dwóch odsłonach w dniu 25 czerwca 2024 roku o godzinie 11:00 oraz 26 czerwca 2024 roku o godzinie 9:00 w Białowieży. Prosimy o wybór jednego, preferowanego terminu. Podczas spotkania podyskutujemy o roli i znaczeniu strefowania w systemie zarządzania Obiektem Białowieża Forest oraz o możliwych i proponowanych korektach stref. Organizator zapewnia transport z miejsca zbiórki i z powrotem.

Zapraszam do rejestracji za pośrednictwem poniższego linku:

https://forms.office.com/e/tzxhQSHYHM

Termin na wysłanie zgłoszenia to 24 czerwca 2024 roku do godziny 9.00. Uprzejmie informuję, iż liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Z uwagi na ograniczenia logistyczne związane z organizacją transportu, w jednym warsztacie może wziąć udział max. 39 interesariuszy. Prosimy, aby jedną instytucję reprezentowało max. 2 pracowników.

Potwierdzenie możliwości uczestnictwa w spotkaniu wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi m.in. dokładnej lokalizacji spotkania zostaną przekazane za pośrednictwem poczty elektronicznej najpóźniej w dn. 24 czerwca 2024 roku do godziny 15.00.

Klauzula informacyjna