Ogłoszenia różne

narew herb

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku zaprasza właścicieli indywidualnych gospodarstw rolnych do udziału w XXI Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

narew herb

ulotka informacyjna dotyczącą wypłat rekompensat w 2024 r. w ramach Funduszu Ochrony Rolnictwa w celu jej rozpowszechnienia na Państwa terenie

narew herb

Informacja dotycząca XIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci

narew herb

Badania ankietowe w gospodarstwach domowych na terenie województwa podlaskiego realizowane są przez ankieterów statystycznych – pracowników Urzędu Statystycznego w Białymstoku, poprzez kontakt bezpośredni lub telefonicznie.

narew herb

W imieniu Starostwa Powiatowego w Hajnówce chcielibyśmy serdecznie zaprosić mieszkańców powiatu hajnowskiego na II Mistrzostwa Powiatu w Szachach o Puchar Starosty Hajnowskiego. Turniej odbędzie się 02.03.2024 w Hajnowskim Domu Kultury o godzinie 9.30. 

narew herb

25.02.2024 w GOK w Boćkach

narew herb

Podlaska Izba Rolnicza wzorem lat ubiegłych zaprasza do udziału w konkursie „Rolniczki motorem innowacji w gospodarstwach rolnych w Polsce”.

narew herb

informacja o możliwości przyłącza

narew herb

Światowego Dziedzictwa Białowieża Forest (część polska)

narew herb

W szkoleniach będzie mógł brać udział każdy: mają charakter webinarów i ośrodek będzie je prowadził na swoim koncie Facebook oraz kanele YouTube, a w przyszłości również na TikToku.

narew herb

Już wkrótce ruszy X edycja ogólnopolskiego konkursu ekologicznego „Mistrz Recyklingu i Przyjaciele” dla szkół podstawowych. Dla laureatów X edycji konkursu przewidziano nagrodę: spotkanie z ekologią. Brzmi tajemniczo? Warto wziąć udział, by dowiedzieć się więcej!

narew herb

dnia 6 listopada 2023 r. rozpoczynają się konsultacje społeczne projektu Planu zarządzania Obiektem Światowego Dziedzictwa Białowieża Forest (część polska).