Ogłoszenia różne

narew herb

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych lokalnych producentów przygotowaliśmy specjalną ofertę stanowisk handlowych na Targowisku.

narew herb

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów ogłasza konkursy!

narew herb

Wszystkich młodych pasjonatów historii Polski, będących uczniami szkół podstawowych i ponadpodstawowych znajdujących się w Państwa Województwie, chcemy serdecznie zaprosić do udziału w Ogólnopolskim konkursie artystycznym: „Jestem Dumny! Jestem Polakiem!". Liczymy na Państwa pomoc w rozpropagowaniu akcji i będziemy wdzięczni za opublikowanie materiałów i poniższych założeń na Państwa stronie internetowej. Chętnie wyślemy Państwu oraz obiektom zaprzyjaźnionym plakat, w formie papierowej. Poniżej informacje dotyczące założeń konkursowych.

narew herb

Ruszyła ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna Rodzina Roku. Głównym przesłaniem jest zauważenie i wsparcie małżeństwa oraz rodziny. Organizatorzy projektu chcą podkreślić, że to rodzina jest najlepszym środowiskiem opiekuńczo-wychowawczym dla młodego pokolenia. Fundacja „Być Bardziej” szuka najpierw Rodziny Roku we wszystkich województwach,  a z nich zostanie wybrana przez powołaną Kapitułę Konkursu ogólnopolska Rodzina Roku. Hasło I edycji to „Wolny czas spędzamy razem”. Ten temat powinien towarzyszyć wszystkim rodzinom w nakręceniu filmiku o swojej rodzinie.

narew herb

„Polityka senioralna w praktyce, czyli jak stanąć frontem do osób starszych, nie stworzyć pułkownika, trafić z celami i odnieść sukces” to tytuł unikatowej w skali kraju publikacji poświęconej tworzeniu i zarządzaniu lokalną polityką senioralną. Poradnik można pobrać bezpłatnie pod adresem www.radnysenior.pl (zakładka „Aktualności”) natomiast pierwszych 100 chętnych osób może go zdobyć w wersji drukowanej.

narew herb

Do Polski już wkrótce powinno trafić ponad 76 mld. euro z budżetu Unii Europejskiej na lata 2021-2027. Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych (OFOP) apeluje do organizacji w całym kraju o mobilizację oraz do włączenia się w pracę komitetów monitorujących programy finansowane z funduszy europejskich.

narew herb

Chcesz pracować ale musisz zmienić zawód? Pomożemy Ci się przekwalifikować i znaleźć nową pracę!

narew herb

Zastanawiasz się jakie zawody możesz wykonywać? Pomożemy Ci się przekwalifikować i znaleźć nową pracę!

narew herb

Nie możesz już pracować w dotychczasowym zawodzie? Powiemy Ci jak możesz się przekwalifikować i znaleźć pracę w nowym zawodzie!