Ogłoszenia różne

narew herb

Komunikat Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy do właścicieli, zarządców i użytkowników budynków w związku z kampanią społeczną

narew herb

Dyrektor Odziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Białymstoku Jacek Jarmołowicz informuje, że zgodnie z uchwałą nr 18 Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników z dnia 6 września 2023 r., miesięczna składka na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie za podlegającego przez cały miesiąc rolnika, małżonka, domownika i pomocnika rolnika w IV kwartale 2023 r. wynosi 60,00 zł.

narew herb

  Działki położone w obrębie Kaczały gm. Narew90/4, 90/5, 90/6 każda o pow.0,10 ha

narew herb

Może działasz w samorządzie studenckim lub w młodzieżowej radzie? Nie musisz się martwić o środki finansowe na realizację swoich inicjatyw! Mamy świetną wiadomość, ponieważ od 8 września trwa nabór wniosków w ramach programu Młodzieżowe Podlaskie Lokalnie.

narew herb

W dniach 16 – 17 września 2023 roku w Drohiczynie nad Bugiem odbędzie się „I Festiwal – Podlaskie z klocków”. Odbędzie się on w Hali Sportowej przy ul. Warszawskiej 51 w Drohiczynie. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy którzy lubią zabawę klockami – nie zależnie od wieku!  

narew herb

ogłoszenia dotyczące aktorów epizodycznych

narew herb

LOKALNE PODMIOTY W RAMACH PROJKETU WSPÓŁPRACY CULT IN-TUR

narew herb

W wyniku realizowanych przez statystykę publiczną badań ankietowych uzyskujemy szereg informacji o mieszkańcach naszego województwa i ich warunkach życia.

narew herb

Dyrektor Odziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Białymstoku Jacek Jarmołowicz informuje, że rozpoczęto wypłatę kolejnego dodatkowego świadczenia dla emerytów i rencistów tzw. „czternastej emerytury”.

narew herb

Biebrzańskie Sianokosy, 9 września 2023 r., okolice wieży widokowej OTOP, obok miejscowości Zajki (gmina Trzcianne, województwo podlaskie)

narew herb

Z końcem lipca 2023 roku w gminnym krajobrazie pojawiła się nowa organizacja – Stowarzyszenie Widok na Narew. Celem stowarzyszenia jest tworzenie i rozwijanie lokalnych mediów internetowych, propagowanie niezależnych inicjatyw mieszkańców gminy Narew, wspieranie w miarę możliwości, wszystkich osób i podmiotów, które w lokalnej przestrzeni społeczno-kulturalnej działają niejako niezależnie, np. poza instytucjami samorządowymi oraz promowanie naszej gminy, jej walorów kulturowych, turystycznych, kulinarnych i wszystkiego, co składa się na jej ogólnie pojęte życie społeczne i kulturalne.

narew herb

Wodociągi Podlaskie Sp. z o.o. w Białymstoku informują o przerwie w dostawie wody w dniu 28.08.2023 r.  z wodociągu Narew.