Szanowni Samorządowcy!

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie co roku organizuje wydarzenia o zasięgu regionalnym i krajowym, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców województwa podlaskiego i województw ościennych.

Zwracamy się z prośbą o poinformowanie mieszkańców gminy o zbliżającej się XXIX Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz X Wystawie Królików Rasowych, która odbędzie się 24-25 czerwca 2023 roku a także o zamieszczenie załączonych informacji na mediach jakimi dysponuje Samorząd.

Składamy także deklarację chęci współpracy we współorganizacji i współuczestnictwie  w wydarzeniach jakie Państwo organizujecie, ponieważ zależy nam na promocji naszego regionu. Z każdego wydarzenia, w którym bierzemy udział zamieszczamy artykuł z fotorelacją w naszych mediach (strona internetowa www.odr.pl, profil społecznościowy Facebook, Instagram).

W załączeniu przesyłam materiały promocyjne dotyczące XXIX Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz X Wystawy Królików Rasowych.

Link do strony Wystawy:

https://wystawaszepietowo.pl/     

Link do zaproszenia:

https://www.youtube.com/watch?v=U5LC3UzZOEg  

Link do zapowiedzi:

https://odr.pl/2023/04/29/podlaski-osrodek-doradztwa-rolniczego-w-szepietowie-zaprasza-na-wystawe-zwierzat-hodowlanych-2/  

XXIX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz X Wystawa Królików Rasowych 24-25 czerwca 2023 roku

banner mały z krową