Już w poniedziałek, 29 listopada rozpocznie się tegoroczna edycja Plebiscytu Sportowego „Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej". Jak co roku kandydatów do nagród nominują dziennikarze z działu sportowego naszej redakcji, Czytelnicy, a także kluby sportowe.  

Najlepsi sportowcy, trenerzy, a także sportowe talenty i drużyny zostaną nagrodzone najpierw na szczeblu powiatu, a później w wojewódzkim finale. Nowością tej edycji plebiscytu będzie wielki, ogólnopolski finał, do którego awansują zwycięzcy ze wszystkich województw.  

Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów wkroczyło właśnie w kluczową fazę. Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń w naszym serwisie na www.poranny.pl/plebiscyt-sportowy 

Szczególną uwagę zwracamy na kategorię Sportowy Talent Roku, w której nagrodzone zostaną dzieci i młodzież – osoby, które dziś stoją na progu sportowej kariery, ale przejawiają zdolności i zaangażowanie.  

Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji o plebiscycie zawodnikom, trenerom, działaczom, a także opiekunom i rodzicom młodych zawodników.  

W razie pytań wszelkich informacji udziela Filip Konieczny - tel.:  502499735, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Serdecznie pozdrawiamy! 

Redakcja „Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej" 

Art. 13 RODO (jeśli Twoje dane osobowe otrzymaliśmy od Ciebie): nota informacyjna   

Art. 14 RODO (jeśli Twoje dane osobowe otrzymaliśmy z innego źródła): nota informacyjna