Dot.: II Ogólnopolskiego Konkursu Testowego z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym – Rola rolnika, by upadku unikał

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że na stronie internetowej krus.gov.pl został ogłoszony Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym – „Rola rolnika, by upadku unikał”, który weryfikuje wiedzę uczestników z zakresu zapobiegania wypadkom w gospodarstwie wypadkom w gospodarstwie rolnym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z prewencją zdarzeń najczęściej zgłaszanych do Kasy – upadków osób.

Zadaniem konkursowym jest rozwiązanie testu składającego się z 20 pytań jednokrotnego wyboru. Żeby przystąpić do konkursu należy zarejestrować się na stronie bezpieczeństwo.krus.gov.pl i wypełnić formularz. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostanie wysłana wiadomość zawierająca link do aktywacji konta oraz informacje na temat testu. Uczestnik konkursu musi być osobą pełnoletnią i podlegającą w dniu rozwiązania testu ubezpieczeniu społecznemu rolników. Konkurs trwa do 20.11.2021 r.