Drogi Darczyńco


Już niedługo 6 grudnia, zbliżają się Mikołajki... Święty Mikołaj urodził się około 270 roku i był biskupem Miry. Zasłynął swoim dobrym sercem i wielką pomocą dla ludzi ubogich. Zawsze stawał w obronie pokrzywdzonych i słabszych.

Misją Hospicjum Proroka Eliasza jest niesienie pomocy osobom starszym, samotnym i przewlekle chorym, uważamy, że czas umierania jest tak samo wartościowy jak każdy inny czas w życiu człowieka...
Jedną z takich osób jest Pan Marian. Całe swoje życie poświęcił uprawie ojcowizny. Nie miał żony, ani dzieci. Jeszcze 2 lata temu był aktywnym mężczyzną, niestety choroba nowotworowa doprowadziła do tego, że od kilku miesięcy jest pacjentem praktycznie leżącym, który kwalifikuje się do całodobowej opieki stacjonarnej. Mieszka sam, więc drzwi do jego domu są zawsze otwarte – bo jak mówi „Nie chcę być znaleziony martwy po kilku dniach"... Kliknij żeby obejrzeć film >>>

Dla takich osób jak Pan Marian potrzebne jest hospicjum stacjonarne, które chcemy wybudować. Obecnie stoją już mury i kładziony jest dach, ale do ukończenia II etapu budowy potrzebujemy jeszcze 650 000 zł.

Tak, chcę pomóc zbudować hospicjum >>>

W związku z tak przepięknym przedświątecznym czasem proszę o podarowanie prezentu, który pomoże przyspieszyć budowę hospicjum w Makówce. Każda, nawet najmniejsza wpłata, przybliża nas do celu.

Zrób Mikołajkowy prezent naszym podopiecznym >>>

 

Z poważaniem,
Paweł Grabowski
Prezes Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza