W Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Wniebowzięcia NMP i św. Stanisława B.M w Narwi z inicjatywy Ks. Prob. Krzysztofa Dobrogowskiego oraz Caritasu Diecezji Drohiczyńskiej po raz kolejny przeprowadzono adwentową edycję akcji „Torba od Serca”. Papierowe torby - „tytki” wypełnione zostały artykułami spożywczymi z długim terminem przydatności, chemią gospodarczą, środkami czystości i higienicznymi, celem przekazania ich osobom potrzebującym. Z zebranych artykułów zostały przygotowane paczki, a następnie rozdysponowane wśród  mieszkańców gminy Narew. Udało się przygotować 13 paczek. Paczki zostały przekazane osobom i rodzinom przed Świętami Bożego Narodzenia.

Akcja była idealną okazją, aby dostrzec tych, którzy są przy nas i potrzebują naszego wsparcia. Dziękujemy wszystkim osobom za dobre serce i wrażliwość na potrzeby bliźniego.

123