Ogłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej

narew herb

14.03.2024 r. (czwartek) godz. 17:00“Kamienie musiały polecieć. Wymazywana przeszłość Podlasia.” Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi

narew herb

Gminna Biblioteka Publiczna, Narwiański Ośrodek Kultury oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Narwi zapraszają

narew herb

W Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Wniebowzięcia NMP i św. Stanisława B.M w Narwi z inicjatywy Ks. Prob. Krzysztofa Dobrogowskiego oraz Caritasu Diecezji Drohiczyńskiej po raz kolejny przeprowadzono adwentową edycję akcji „Torba od Serca”. Papierowe torby - „tytki” wypełnione zostały artykułami spożywczymi z długim terminem przydatności, chemią gospodarczą, środkami czystości i higienicznymi, celem przekazania ich osobom potrzebującym.

narew herb

kolędowanie w Filii Bibliotecznej w Łosince

narew herb

My się zimy nie boimy, wspólnie świetnie się bawimy

narew herb

Gminna Biblioteka Publiczna w Narwiserdecznie zaprasza

narew herb

informacja Filii Bibliotecznej w Łosince 

narew herb

informacja Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi