Wydarzenia szkolne 2007

Szkolne spotkanie przedwigilijne21 grudnia 2007 roku w Szkole Podstawowej w Narwi odbyło się spotkanie przedwigilijne z udziałem przedstawicieli hufca ZHP w Bielsku Podlaskim, władz gminy, księży oraz dzieci i przybyłych rodziców.

Ślubowanie uczniów klas pierwszychW dniu 30 października 2007 roku w Szkole Podstawowej w Narwi odbyła się bardzo miła uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych.

Inauguracja roku szkolnego 2007/20083 września 2007 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej oraz Publicznego Gimnazjum w Narwi usłyszeli pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym 2007/2008.

Zakończenie roku szkolnego22 czerwca 2007 roku w Szkole Podstawowej i Publicznym Gimnazjum w Narwi odbyły się uroczyste zakończenia roku szkolnego.

Dzień Dziecka w szkoleJak co roku w dniu 1 czerwca 2007 roku Zespół Szkolno-Przedszkolny oraz Publiczne Gimnazjum w Narwi świętowały Dzień Dziecka.

Uroczystość wielkanocna29 marca 2007 roku uczniowie klas III Szkoły Podstawowej w Narwi wraz ze swoimi wychowawcami przygotowali uroczystość pt. "Wielki Tydzień Wielkanocny".

Bale karnawałowe w szkoleW dniu 16 lutego 2007 roku najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Narwi z klas zerowych, pierwszych, drugich i trzecich mieli swój karnawałowy bal przebierańców.

Przyrzeczenie harcerskieDnia 14 lutego 2007 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Narwi odbyło się przyrzeczenie harcerskie uczniów należących do drużyny "Iskra" działającej przy Szkole Podstawowej w Narwi.

Widowisko pt. Są takie święta8 lutego 2007 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Narwi odbyło się widowisko białoruskie pt. "Są takie święta". W przedstawieniach udział wzięły dzieci uczęszczające na zajęcia języka białoruskiego z klas I - III.

Dzień Babci i Dziadka w szkole19 stycznia 2007 roku w Szkole Podstawowej w Narwi odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci oraz Dnia Dziadka, które wpisały się już na stałe w tradycję szkoły.