Dnia 24 września 2011 roku Dyskusyjny Klub Książki działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi wznowił swoją działalność w nowym roku szkolnym 2011/2012. Wzorem roku ubiegłego spotkania będą odbywać się w ostatnią sobotę miesiąca. Klubowicze otrzymują raz w miesiącu jedną książkę do przeczytania i ta pozycja jest obiektem dyskusji.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 

Na w/w spotkaniu wspólnie ustaliliśmy plan działalności naszego Klubu w tym roku szkolnym. Zapraszamy wszystkich chętnych na nasze kolejne spotkanie przy herbatce i ciasteczkach, które odbędzie się 29 października 2011 r. (sobota).

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 

Podyskutujemy o następujących książkach, które są w trakcie czytania:

  • Olech Joanna – „Pulpet i Prudencja”
  • P.C. Cast + Kristin Cast – „Osaczona”

Opracowanie materiału:
Alla Siotkowska - moderator DKK