W związku z obchodami Tygodnia Bibliotek w dniu 17 maja 2011 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi gościła aktorów ze Studia Małych Form Teatralnych z Krakowa. Aktorzy przedstawili dla przybyłych uczniów z klas 0-III adaptację sceniczną jednej z najbardziej znanych i lubianych baśni dla dzieci pt. "Kopciuszek".

Spektakl w bibliotece w Narwi 

Prześladowana przez złą macochę i jej zarozumiałe córki sierota, pogardliwie nazywana Kopciuszkiem jest wykorzystywana do najcięższych prac domowych. Śliczna i dobra dziewczyna musi zostać w domu, gdy siostry jadą na bal do królewicza. Dobra wróżka jednak za sprawą czarów ubiera ją w piękny strój i wysyła na bal, skąd przykazuje wrócić przed północą. Uwagę uczniów przyciągały piękne stroje i bogata ręcznie malowana scenografia. Widzowie przekonują się, że przez dobroć, uczciwość i pracowitość można odmienić swój los...

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi