W grudniu 2013 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się warsztaty w ramach projektu „Tworzyć każdy może…”. Były to warsztaty robótek ręcznych, które prowadziła Pani Halina Birycka.

Warsztaty robótek ręcznych 

Podczas warsztatów Panie miały możliwość zapoznania się z haftem richelieu, krzyżykowym oraz szydełkowaniem. Dzięki temu powstały piękne serwetki, obrusy, ozdoby choinkowe itp. Prace wykonane przez uczestników projektu zostaną zaprezentowane na wystawie podsumowującej cały projekt.

Warsztaty robótek ręcznych

Projekt „Tworzyć każdy może…” realizuje nieformalna grupa „Twórczo zakręceni” działająca przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi. Jest on współfinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Hajnówce.

logo polsko amerykanskiej fundacji wolnoscilogo dzialaj lokalnielogo euroregionu puszcza bialowieskalogo akademii rozwoju filantropii

 

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi