W dniach 21 i 22 czerwca 2008 roku odbyły się IX Dni Narwi, zorganizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury.

IX Dni Narwi 

21 czerwca (sobota) uroczystości odbywały się nad rzeką Narew, a tradycyjnie otwarcia Dni Narwi dokonał Wójt Gminy Narew Jakub Sadowski. Przybyli mieszkańcy Narwi i okolic mogli obejrzeć występy zespołów tanecznych działających przy Narwiańskim Ośrodku Kultury, a także montaż muzyczny w w wykonaniu teatru Pozytyw działającego również przy Narwiańskim Ośrodku Kultury i prowadzonego przez Panią Ewę Alimowską.

IX Dni Narwi 

W dalszej części uroczystości można było pośmiać się ze skeczy w wykonaniu genialnego białostockiego kabaretu Widelec. Nie zabrakło również gwiazd - przed narwiańską publicznością wystąpił wspaniały zespół Don Vasyl Junior i cygańskie gwiazdy, a także gwiazda disco polo - Etna.

IX Dni Narwi 

22 czerwca impreza przeniosła się na stadion w Narwi. Pierwszym punktem programu były pokazy Straży Granicznej (tresura psów). Można też było zapoznać się i obejrzeć sprzęt używany przez naszych pograniczników.

IX Dni Narwi 

W dalszej kolejności można było obejrzeć występy zespołów wokalnych działających przy Narwiańskim Ośrodku Kultury i prowadzonych przez Panią Małgorzatę Knott. Publiczność mogła także wziąć udział w konkursie wiedzy o Narwi, a także posłuchać i pobawić się przy muzyce zespołów Siabry i Lajland.

IX Dni Narwi 

Chętni mogli także spróbować swoich sił w kolejnym konkursie wiedzy o firmie Pronar, po zakończeniu którego rozpoczęła zabawa z zespołem Art-Pronar.

IX Dni Narwi 

Ostatnim, ale nie mniej emocjonującym punktem programu był konkurs Karaoke, który przyciągnął wielu chętnych, chcących spróbować swoich sił na scenie. Impreza w Narwi została zakończona zabawą z zespołem Avanti.

GALERIA ZDJĘĆ