W dniu 9 kwietnia 2011 roku w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Narwi odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Narwiańskiego Ośrodka Kultury. Turniej ten został zorganizowany przez Narwiański Ośrodek Kultury już po raz trzeci i w tym roku również przyciągną wiele dobrych zespołów. Na tegorocznym turnieju zagrało w sumie 6 drużyn z Narwi, Białegostoku, Białowieży oraz Hajnówki.

Turniej piłki siatkowej w Narwi 

W pierwszej rundzie turnieju zespoły zostały podzielone na dwie grupy i zagrały w tych grupach systemem każdy z każdym. Wyniki meczów oraz klasyfikacja w poszczególnych grupach przedstawiają się następująco:

Grupa A – wyniki

  • Tsunami Białystok – Specjal Team Hajnówka 0:2 (19:25; 16:25)
  • Tsunami Białystok – Trentino Narew 2:0 (25:10; 25:6)
  • Specjal Team Hajnówka – Trentino Narew 2:0 (25:20; 25:12)

Grupa A – klasyfikacja

1. Specjal Team Hajnówka
2. Tsunami Białystok|
3. Trentino Narew

Grupa B – wyniki

  • Gumowe Wiewióry Narew – Amarena Białowieża 0:2 (18:25; 21:25)
  • Gumowe Wiewióry Narew – Sprinter Team Białystok 0:2 (17:25; 12:25)
  • Amarena Białowieża – Sprinter Team Białystok 2:1 (25:23; 19:25; 15:11)

Grupa B – klasyfikacja

1. Amarena Białowieża
2. Sprinter Team Białystok
3. Gumowe Wiewióry Narew

Turniej piłki siatkowej w Narwi

Rozgrywki grupowe wyłoniły pary, które zagrały ze sobą w fazie finałowej o miejsca odpowiednio pierwsze, trzecie oraz piąte.

Mecz o V miejsce: Trentino Narew – Gumowe Wiewióry Narew 1:3 (13:25; 26:19; 20:25; 14:25)

Mecz o III miejsce: Tsunami Białystok – Sprinter Team Białystok 1:3 (21:25; 25:12; 25:17; 25:14)

Mecz o I miejsce: Specjal Team Hajnówka – Amarena Białowieża 3:1 (15:25; 25:21; 27:25; 25:23)

Klasyfikacja końcowa:

1. Specjal Team Hajnówka
2. Amarena Białowieża
3. Sprinter Team Białystok
4. Tsunami Białystok
5. Gumowe Wiewióry Narew
6. Trentino Narew

Turniej piłki siatkowej w Narwi

Na zakończenie odbyła się dekoracja zwycięskich zespołów. Podziękowania za wspaniałą grę i wysoki poziom sportowy przekazał zawodnikom Wójt Gminy Narew Andrzej Pleskowicz. Wójt oraz Dyrektor Narwiańskiego Ośrodka Kultury Tamara Juszkiewicz wręczyli dyplomy uczestnictwa w turnieju, medale i pamiątkowe puchary dla trzech najlepszych zespołów turnieju oraz statuetkę dla najlepszego zawodnika.

Turniej piłki siatkowej w Narwi

Głosami kapitanów drużyn biorących udział w turnieju najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Wojciech Lisicki z drużyny Amarena Białowieża.

Turniej piłki siatkowej w Narwi 

Narwiański Ośrodek Kultury składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tegorocznego turnieju piłki siatkowej, W szczególności chcielibyśmy podziękować dyrekcji i pracownikom Szkoły Podstawowej w Narwi. Drużynom biorącym udział w turnieju dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejny turniej w przyszłym roku.

GALERIA ZDJĘĆ